Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Заштита на културни добра во Охрид

НУ Завод и музеј-Охрид


  • Адреса: Боро Шаин 10
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈7866 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи