Западна Македонија во Н.О.В.

Wi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Стојан Божиновски 1
  • Место: Кичево
  • Оддалеченст: ≈7851 км
Дејности:

музеи


  • Телефон 2: 045 224150
  • Работно време: Пон од 11:00 до 16:00
    Вто - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 9 | | | веќе видена

Регулаторната комисија за енергетика и водни услуги донесе одлука со која се врши зголемување на малопродажните цени на нафтените деривати во прoсек 0,84 отсто ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи