Занаетчиска комора-Штип


  • Адреса: Васил Главинов 4-б
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7920 км

  • Телефон 2: 032 382079
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 14:00Мапа

Развојот на технологијата ги смени нашето секојдневие и начинот на живот, но и начинот на водење бизнис. Се менуваат деловните процеси, структурата и на ...
сите 39 | | | веќе видена

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи