Занаетчиска комора на РМ


  • Адреса: Васил Ѓоргов 11
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
Дејности:

комори


  • Телефон 2: 02 3213308
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи