Заложна куќа


  • Адреса: Сотка Ѓорѓиоски 61 лок.20
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7902 км
Дејности:

заложни куќи


  • Телефон 2: 070 685990
  • Работно време: Пон - Вто од 10:00 до 17:00
    Сре , Саб од 09:00 до 15:00
    Чет - Пет од 09:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел едукација на населението, зголемување на конкурентноста на е-трговците, како и уште поголем раст и развој и промоција на е-трговијата во нашата земја, ...
сите 10 | | | веќе видена

Обезбедување преку 300 милиони евра за крупни капитални проекти како „Пречистителна станица Скопје“, „Локални патишта“, „Проект за наводнување“ и „Енергетски ...
сите 30 | | | веќе видена

Европската монетарна унија е загрозена од рецесија по пандемијата на коронавирус што го зафати светот, изјави европскиот комесар за економија во ЕК Паоло ...
сите 33 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи