Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Училишта - основни
 • Предучилишни установи и детски градинки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Забавишта во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Александар Турунџев


 • Адреса: с.Кукуречани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7475 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Горѓи Сугарев


 • Адреса: Димитар Влахов 32
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: 29-ти Ноември 13
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоце Делчев


 • Адреса: с.Могила
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7478 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: Ѓорче Петров 7
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: Борис Бастеро б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: с.Карамани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даме Груев


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7482 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елпида Караманди


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Естреја Овадија Мара


 • Адреса: с.Кукуречани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7475 км
 • Работно време: Пон - Пет од 06:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Естреја Овадија Мара-Пролет


 • Адреса: Наум Наумовски Борче б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѕвездички


 • Адреса: Дарвинова б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7478 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кирил и Методиј


 • Адреса: бул.1-ви Мај 274
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коле Канински


 • Адреса: Бранко Радичевиќ б.б
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коле Канински


 • Адреса: с.Буково
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7482 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коца Василева


 • Адреса: Мирка Гинова б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кочо Рацин


 • Адреса: с.Ивањевци
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7471 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Крсте Петков Мисирков


 • Адреса: с.Бистрица
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7486 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мајски цвет


 • Адреса: Смилевски конгрес (ЈНА) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:30 до 17:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мајски цвет-Качунка


 • Адреса: Нико Фундали б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 2 минути Една од најчестите штети во домот е поплава во тоалет од оштетена или лоша инсталација, или расипан уред. ДОМИ Комплет полисата за ...
сите 23 | | | веќе видена

Време зa читање: 3 минути Проекциите на Народната банка, коишто се многу блиску до проекциите на меѓународните финансиски институции, упатуваат на натамошно ...
сите 45 | | | веќе видена

Управата за јавни приходи во ноември наплатила вкупни приходи од 7,466 милијарди денари или околу 121,4 милиони евра. Оваа информација преку својот фејсбук ...
сите 9 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи