Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kërçovë
 • Shkup
 • Stip
 • Gostivar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Xhami
 • Bashkësi fetare
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Xhami

Myftinija e Bashkësisë Islame-Tetovë


 • Adresa: Gjorçe Petrov 68
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7392 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Fetare Islame


 • Adresa: Çairska 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Kategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dudi Hanum


 • Adresa: Goce Dellçev 43
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7495 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 05:00 deri më 19:30

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hajati Baba Tekesi


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Husa Medin Pashina XhamijaKategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kadin Ana Hxamija


 • Adresa: Gjeneral Mihajllo Apostollski p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7493 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:30

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mustafa-Pashina xhamija


 • Adresa: Shën Prohor Pçinski p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinia e Bashkësisë IslameKategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinia e Bashkësisë Islame-KumanovëKategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinija e Bashkësisë Islame


 • Adresa: Nikola Parapunov 14
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7402 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinija e Bashkësisë IslameKategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinija e Bashkësisë IslameKategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinija e Bashkësisë Islame ne Republiken e Maqedonise


 • Adresa: Shën Nektarij Bitolski (Zhikica Jovanoviq-Shpanac) 46
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinija e Bashkësisë Islame-StrugëKategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Sultan Murat Mosque


 • Adresa: Otokar Kershovani p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7425 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamia e Fazaneris


 • Adresa: lagja Fazanerija
 • Vendi: Gostivar
 • Distanca: ≈7403 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamija


 • Adresa: Rruga Magjistrale p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamija


 • Adresa: Isein Akioski p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Xhamija


 • Adresa: Memedalija Vellioski p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЏXhamija


 • Adresa: Vllashki pat p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

xhami

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 55 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Комерцијална банка е прогласена за Најпосакуван работодавач во 2023 година во категоријата Банкарство и финансии од страна на ...
сите 34 | | | веќе видена

Се проценува дека Бразил во следната деценија и пол со годишен бруто домашен производ од 4,43 билиони долари ќе го заземе осмото место меѓу десетте најголеми ...
сите 11 | | | веќе видена

Во 2014 година, кинескиот лидер Си Џинпинг ги објави плановите да ја вклучи Европа во неговиот потписен глобален трговски и инфраструктурен проект, ...
сите 7 | | | веќе видена

Македонија оваа година според ММФ треба да ја заврши со раст на економија од 2,7 проценти, додека следната година со 3,7 отсто, а во 2026 - 3,5 проценти. ...
сите 63 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj