Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по дејности

 • Bashkësi fetare
 • Xhami
 • Kisha ortodokse
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Bashkësi fetare

Arabati Baba Teke


 • Adresa: Ljubotenska p.n.
 • Vendi: Tetovë

Kategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Fetare Hebreje në RM


 • Adresa: Borka Talleski 24
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Fetare Islame


 • Adresa: Çairska 52
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:00

Kategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bashkësia Fetare Parakrishtere-Univerzalen zhivot


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 118-2/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10687 км

Kategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dioqeza e GostivaritKategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Dëshmitarët e Jehovait


 • Adresa: Allzhirska 36
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 13:00

Kategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hristijanska Adventistichka crkva


 • Adresa: Vëllezërit Llameski 46
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈10750 км

Kategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Komuniteti fetar i Vaishnaves-Hare KrishnaKategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këshilli i Bashkësisë Islame


 • Adresa: Cërn Drim 5
 • Vendi: Dibër
 • Distanca: ≈10686 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 15:00

Kategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Lëvizja e Krishtere Shpresa e ReKategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

MPC-Arkipeshkopia Sv. Kliment Ohridski


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 12
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinia e Bashkësisë IslameKategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinia e Bashkësisë Islame-KumanovëKategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinija e Bashkësisë IslameKategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinija e Bashkësisë Islame ne Republiken e Maqedonise


 • Adresa: Shën Nektarij Bitolski (Zhikica Jovanoviq-Shpanac) 46
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈10769 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 16:30

Kategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Myftinija e Bashkësisë Islame-StrugëKategoritë:

xhami, bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tempulli soboren-Shën Kliment Ohridski


 • Adresa: Fronti i Sremit
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10742 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 07:00 deri më 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

TrinitasKategoritë:

bashkësi fetare

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Претседателот на Регулаторната комисија за енергетика Марко Бислимоски рече дека претставници од пекарската индустрија во голем дел зависат од домашното ...
сите 86 | | | веќе видена

Вредноста на исплатените штети за приватно здравствено осигурување за првите пет месеци годинава пораснале за 28,5 % во однос на истиот период лани. Исплатите ...
сите 14 | | | веќе видена

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство ги информираа земјоделците дека денеска Агенцијата за финансиска поддршка ја реализираше исплатата ...
сите 12 | | | веќе видена

Претседателката на Асоцијација за е-трговија на Македонија – АЕТМ, Нина Ангеловска Станков и директорот на Агенција за пошти Сретен Миладиноски, потпишаа ...
сите 22 | | | веќе видена

На 10-ти Јуни, Стартап Kлуб Скопјенаправи вистинска #СтартапРеволуција со финалниот настан „Ден на инвеститори“. На овој настан, инвеститори имаа можност да се ...
сите 21 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 77 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj