Vulco Прилеп - 24/7 Помош на пат и Сервис на пат

Работиме нон-стоп

  • Адреса: Александар Македонски 428
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7903 км

  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Спремна сум да се вложам во прогресивни фискални политики со кои ќе креираме силна економија за граѓаните и ќе ги задржиме младите во државата, изјави вечерва ...
сите 6 | | | веќе видена

Минималната пензија ќе се зголеми за 36 денари, просечната за 63. Пензионерите револтирани, велат овие суми не се покачување. Над 170.000 лица кои имаат ...
сите 64 | | | веќе видена

Стопанската комора на Македонија оценува дека е дојдено времето кога треба прашањето за владеење на правото во земјава да биде предмет на разгледување и од ...
сите 6 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи