Вуделго


  • Адреса: ул.1632 бр.130 п.фах 155
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7857 км
  • Локација: после Кванташки пазар

  • Телефон 2: 02 2580069
  • Факс: 02 2580070
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Цена со ДДВ:22.900 ден.

BOSCH PKN651FP1E Плотна за вградува ...

Цена со ДДВ:15.900 ден.

BOSCH PKE645B17E Плотна за вградува ...

Цена со ДДВ:25.900 ден.

BOSCH BFL554MB0 Вградна микровална

Цена со ДДВ:27.900 ден.

BOSCH HBA513BB0 Вградна рерна

Цена со ДДВ:5.990 ден.

SIEMENS VSZ3B210 Правосмукалка

Цена со ДДВ:8.990 ден.

SIMFER 8632 MF Аспиратор

Цена со ДДВ:1.290 ден.

SIEMENS MC23200 Мелница за кафе

Цена со ДДВ:29.490 ден.

SIEMENS HB43GT555 Вградна рерна

Цена со ДДВ:41.900 ден.

SIEMENS KI87VVS30 Вграден фрижидер

Цена со ДДВ:24.900 ден.

SIEMENS HB23GB555 Вградна рерна


Видете ги нашите производи на
Мапа

На денешната прес-конференција, компанијата Макпетрол АД ја промовираше новата наградна игра за 2020 година, од „ВЕРНА секогаш со Вас“, која започнува на 1ви ...
сите 44 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи