VS Profesional

Dërgesë

  • Adresa: 11 Tëtori 86 lok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7426 км

  • Telefon 2: 075 381381
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563880644_62.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Produkte letre, dozues, pajisje dhe artikuj për pastrim për përdorim profesion

Me një përvojë dhjetëvjeçare në fushën e higjienës, lirisht mund të themi se jemi një nga kompanitë më me përvojë në segmentin e objektit Higjienë në Maqedoni.
Zgjedhja jonë është të sheshim produkte me cilësi të lartë nga liderë suedezë me renome në fushën e higjienës dhe gjithmonë të jemi në hap me higjienën inovative dhe të gjejmë zgjidhje për klientët tanë.

Shërbime:
-Dërgesa
Për një qasje maksimale të produkteve të saja, kompania V.S Professional ka rrjetin e saj të shpërndarjes, e cila mundëson dërgesë të shpejtë dhe në kohë të produktit të porositur, direkt tek përdoruesi i fundit. Për të përmbushur kërkesat e klientëve të saj, kompania jonë ka organizuar turne nate që të jetë në dispozicion gjatë fundjavave dhe festave. Stafi ynë profesionist i trajnuar për shpërndarje dhe servisim, zhvillohet vazhdimisht dhe përmirësohet me qëllim shërbim cilësor dhe dërgesë në kohë dhe parku ynë i transportit është në rritje të vazhdueshme.

-Edukim falas
Për përdorimin e duhur të të gjitha produktet tona për higjienë, me qëllim që të arrijmë një kosto të lartë të artikujve të konsumit kundrejt bashkëpunëtorëve tanë të ardhshëm të biznesit ne ofrojmë: Prezantim të produkteve tona. Vendosja e një mundësi për të testuar përdorimin e dispenzuesve për letër higjienike për duar, letër higjienike dhe sapun. trajnim dhe këshillim të të punësuarve që janë përgjegjës për pastërtinë e objekteve. Përdorimi i duhur i preparateve për mirëmbajtjen e higjienës dhe preparateve ndihmëse për pastrim. Përgatitje e një plani për pastrimin e objekteve. Shërbimit 24/7

-Kujdes për konsumatorët
Shërbimi ynë është gjithmonë në dispozicion të kërkesave tuaja! Ajo që duhet të bëni është të rrotulloni numrin tonë të telefonit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj