ВС Професионал

Достава

  • Адреса: 11-ти Октомври 86 лок.4
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Телефон 2: 075 381381
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1563880644_62.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ВС Професионал е компанија која нуди хартиени производи, дозатори, опрема и средства за чистење за професионална употреба.

Со десетгодишно искуство во делот на хигиената, можеме слободно да кажеме дека сме една од најискусните компании во сегментот на објект Хигиена во Македонија. Нашиот избор е да продаваме високо квалитетни производи од реномирани сведски лидери во делот на хигиената и секогаш да бидеме во чекор со иновативната хигиена и да наоѓаме решенија за нашите клиенти.

• Испорака
За максимална достапност на своите производи , компанијата В.С Професионал има дистрибутивна мрежа која омозвожува брза и навремена достава на нарачаните производи директно до крајните потрошувачи. За да им се излезе во пресрет на своите корисници, нашата компанија има организирани дежурства како би биле достапни за време на викенди и празници. Нашиот професионално обучен тим за дистрибуција и сервис постојано се развива и усовршува со цел квалитетна услугата и навремена испорака а нашиот возен парк е во постојан пораст.

• Бесплатна едукација
За правилна употреба на сите наши производи за хигиена со цел да се постигне голема економичност на потрошните артикли кон идните деловни соработници нудиме: Презентација на нашите производи Поставување и можност за пробно користење на дозатори за хартија за раце, тоалетна хартија и сапун Обучување и советување на вработените задолжени за чистотата во објектите. Правилна употреба на средствата за одржување на хигиена и помошните средства за чистење Изработка на план за чистење на објектите. Сервис 24/7

• Грижа за корисници
Нашата услуга е секогаш достапна на ваше барање! Се што треба да наравите е да го завртите нашиот телефонски број
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи