Врховен суд на Република Северна Македонија


  • Адреса: бул.Крсте Мисирков б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: ЦЕНТАР
Дејности:

судови


  • Телефон 2: 02 3164064
  • Факс: 02 3237538
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30Мапа

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 10 | | | веќе видена

Платите пораснаа, стандардот на граѓаните се подобри, казните се намалија, а условите за водење на бизнис се олеснети. СДСМ со образложение што направи ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи