Војдан Чернодрински (театарски фестивал)


  • Адреса: бул.Гоце Делчев б.б.
  • Место: Прилеп
Дејности:

фестивали


  • Факс: 048 421703

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Градежниот сектор вработува 7% од вкупниот број вработени во македонската економија и во изминатите години беше една од главните движечки сили за нејзин раст. ...
сите 53 | | | веќе видена

Велешкиот трговски синџир „Жито“ соопшти дека донел одлука предвремено да ги исплати месечните аконтации на данок на добивка за 2020 година, во висина од ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи