Voden svet


  • Adresa: Gjorçe Petrov lok.702
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10680 км

  • Telefon 2: 070 786729
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00
    D nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Ново намалувње на невработеноста во земјава регистрира Државниот завод за статистика. Согласно последните податоци, во земјава стапката на невработеност падна ...
сите 22 | | | веќе видена

Поедноставените постапки за поставување на фотоволтаични електроцентрали за на кров ги даваат првичните резултати. Се зголемува интересот кај граѓаните кои ...
сите 13 | | | веќе видена

Осум месеци државните институции не кажуваат кои компании незаконски се префрлија од слободен на регулиран пазар и дали ќе има санкции како што побара тогаш ...
сите 68 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj