Владо Кантарџиев


  • Адреса: Љубљанска 4
  • Место: Гевгелија
  • Оддалеченст: ≈7553 км
  • Локација: На влезот во Гевгелија

  • Факс: 034 212168
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Статистичкиот извештај на Банката за меѓународни порамнувања (БИС) за последниот квартал од 2023 година, како и за годината во целина, се обидува да го ...
сите 42 | | | веќе видена

Европскaта централна банка (ЕЦБ) на последниот априлски состанок одлучи да ги задржи клучните каматни стапки на исто ниво од септември минатата година. Во ...
сите 95 | | | веќе видена

Време зa читање: 5 минути Цените на кафето на светските берзи во средата продолжија да растат како во вторникот и се искачија на највисоко ниво во последните 3 ...
сите 3 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи