Визија-Т

ПаркингWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Кеј 13-ти Ноември 36
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Карши Т.Ц. Веро

  • Телефон 2: 078 337029
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1588683752_31.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Визија-Т
Визија–Т е примарно услужна консултантска куќа во доменот на бизнисот и финансиите. Нашите искусни проценувачи и консултанти нудат експертиза од сите аспекти напроценувањето, финансиите и економијата.

Главна дејност на Визија-Т:
• Проценки – согласно законот за процена
Недвижен имот, подвижен имот, машини и опрема, индустриска сопственост, трговски друштва, побарувања и обврски, транспортни средства, инфпорматичка технологија и земјоделие

• Вештачења и експертизи
Економски Вештачења, градежни, машински, медицински, сообраќајни, супервештачења и експертизи.

• Анализи на финансиските извештаи
Специјалност во статусни промени - спојувања и поделби на трговските друштва и изработка на бизнис планови

Цели на Визија-Т
• Долгорочен одржлив раст и развој
• Синоним за квалитетна и брза изработка
• Да го задржи квалитетот како и довербата кај клиентите и да нуди професионализам во давањето на услугите

Контактирајте не на телефоните 02 3136080 и 078 337029
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи