Визија


  • Адреса: 11-ти Октомври б.б.зг.Техника лок.4
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7476 км
  • Локација: спроти Солидност
Дејности:

оптики


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698141149_34.png?t=true&w=300&h=300


Нашиот тим професионалци овозможуваат решенија за сечиј проблем со видот. Користиме современа опрема и инструменти, а во исто време нудиме квалитетни рамки за очила и леќи со одлични цени. Отсекогаш тежнееме кон врвна услуга и постојано подобрување.

Услуги:
- Рамки за очила
- Преглед на очен вид
- Мерење на очен притисок
- Одредување на диоптрија
- Одредување на диоптрија на контактните леќи
- Поправка на очила
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи