Визард Системи

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Црноризец Храбар 32
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км
  • Локација: Наспроти Sky City, позади Макпетрол бензинска пумпа

  • Телефон 2: 02 2402999
  • Факс: 02 2402999
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00
    Саб од 10:00 до 16:00Слика од локација

Фото и видео галерија

„Компанијата „ДТУ Визард Системи ДООЕЛ“ - СИГУРНОСНИ СИСТЕМИ поседува вештини, ресурси и идеи за да Ви понуди професионални решенија и услуги за сите типови на бизниси и организации“

ДТУ Визард Системи ДООЕЛ е компанија која работи повеќе од 15 години со професионални тимови за продажба, инсталација, изведување на проекти, одржување и консултации за сигурносни системи:

•Видео надзор
•Алармни системи и радио врски
•Детекција и дојава на пожар
•Контрола на пристап и евиденција на работно време
•Автоматика за врати, рампи и паркинг системи
•Домофонија и видеодомофонија
•ИТ и мрежни системи
•Банкарска опрема
•Специјални сигурносни производи
•Озвучување на објекти

ДТУ Визард Системи ДООЕЛ е сертифицирана компанија со имплементирани стандарди:

ISO 9001:2015 (ISO стандард за управување со квалитет)
ISO 14001:2015 (ISO стандард за управување со животната средина)
•Поседува ЛИЦЕНЦА ЗА ТЕХНИЧКО ОБЕЗБЕДУВАЊЕ издадена од МВР на Р. Македонија за вршење на приватно обезбедување во вид на давање на услуги врз основа на исполнети услови од член 13 од Законот за приватно обезбедување.
•Поседува специјализиран и обучен кадар за работа со безбедносни системи и техничко обезбедување. Високостручниот кадар кој преку тековни конференции, семинари за обука и тренинзи е оспособен за одржување на сите напредни системи што ги нуди на пазарот.
повеќе
28%заштеда
Цена со ДДВ:30.000 ден.21.350 ден.

СЕТ: Видео систем со 4HD камери со ...

Цена со ДДВ:7.499 ден.

Safe T20 Laptop EL

Цена со ДДВ:6.500 ден.

Жичан алармен сет

Цена со ДДВ:7.500 ден.

WI-FI Камера од 3мегапиксели

Цена со ДДВ:750 ден.

Подвижен Држач за ТВ 14-42"

Цена со ДДВ:8.400 ден.

Бројач на пари

Цена со ДДВ:6.660 ден.

Држач за 4 монитори

Цена со ДДВ:600 ден.

Држач за ТВ од 42-70"

Цена со ДДВ:500 ден.

Држач за ТВ од 26-55"

Цена со ДДВ:400 ден.

Држач за ТВ од 14-42"


Видете ги нашите производи на
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи