Вивидо


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Битола
 • Локација: Во близина на филијалата на ,,Македонска пошта"


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Буџетските и фискалните политики влегоа во непозната територија на почетокот на пандемијата Ковид 19 и може дополнително да ја продлабочат нееднаквоста и ...
  сите 79 | | | веќе видена

  Почна изградбата на системот за топлификација на Битола, Могила и Новаци, кој ќе користи топлинска енергија од РЕК „Битола“. Градежните работи почнаа во кругот ...
  сите 41 | | | веќе видена

  „Провери па купи“ е веб-платформа која им овозможува на потрошувачите безбедно да купуваат преку интернет и е во функција од пред неполн месец.Купувачот кој ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи