Вита Ве

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  • Адреса: Бутелска 29/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: влез во Радишани кај мостот

  • Телефон 2: 02 2670357
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/71f66eec3dbedabdddbd24bdde42d251.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Приватната установа Вита Ве функционира од 2008г. како прва лиценцирана приватна установа за грижа и нега по сите стандарди и услови кои се потребни за едно старо лице да се чувствува среќно, задоволно и сигурно. Вита Ве ви нуди совршени услови и професионална нега и грижа од одговорни и насмеани лица.

Условите се пријатни, удобни и прилагодени за вашите секојдневни активности. Располагаме со апартмани, еднокреветни и двокреветни соби опремени со засебен туш, ТВ, СОС, централна климатизација, кревети со механизам на положба, различни ортопедски помагала и душеци, пространа трпезарија, неколку дневни соби за релаксација, направи за физички активности, лифт за транспорт на лица, прекрасно дворно место за прошетки, дневни активности и дружење.

Дозволете си и вие да бидете дел од нас бидејќи ние ја знаеме тежината на староста. Не бидете сами и осамени, повелете во нашата установа и заедно да чекориме по патеката на златното време.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи