Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

  • Термин
  • Растојание
  • Популарност
  • Рејтинг

Филтер по градови

  • Скопје
  • Штип
  • Битола
  • Тетово
  • Тирана
  • Струга
  • Велес
  • Кичево
  • Прилеп
  • Охрид
  • Кочани
  • Кавадарци
  • Струмица
  • Софија
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

  • Факултети
  • Универзитети
  • Институти
  • Академии
  • Колеџи
  • Школување Во Странство - Агенции За Посредување
  • 200 Најуспешни
  • Обуки
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Високо образование


Државен Универзитет во Тетово


  • Адреса: Илинденска б.б.
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЈИЕУ Бизнис Администрација


  • Адреса: Илинденска 335
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ЈИЕУ-Ректорат


  • Адреса: Илинденска 335
  • Место: Тетово
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Универзитет на Југоисточна Европа


  • Адреса: Илинденска 335
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7394 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Академија за судии и јавни обвинители Павел Шатев


  • Адреса: бул.Јане Сандански 12 лам.2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 16:30

Дејности:

академии

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Американски Колеџ за Менаџмент и Технологија


  • Адреса: Цира Царица 4
  • Место: Дубровник

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Американски Универзитет


  • Адреса: Славејков 8
  • Место: Софија

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Американски Универзитет во Бугарија


  • Адреса: 1 Г.Измирлиев, 2700
  • Место: Blagoevgrad

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Американски Универзитет во Косово


  • Адреса: Д-р Шпетим Робај б.б.
  • Место: Приштина

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Архитектонски факултет


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 24
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Биотехнолошки факултет


  • Адреса: Партизанска б.б.
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

БАС-Бизнис Академија Смилевски


  • Адреса: бул.Јане Сандански 111-2
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

БАС-Институт за менаџмент


  • Адреса: Херцег Нови 6
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7478 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ветеринарен Факултет


  • Адреса: Партизанска б.б.
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7481 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Висока медицинска школа


  • Адреса: Васко Карангелески б.б.
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Висока школа за новинарство и за односи со јавност


  • Адреса: Јуриј Гагарин 17-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Витрина


  • Адреса: бул.Дешморет е комбит б.б.
  • Место: Тирана

Дејности:

универзитети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Воена академија генерал Михајло Апостолски


  • Адреса: Васко Карангелески б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

Дејности:

факултети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Градежен факултет


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 24
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Има простор за дополнително задолжување, а ако е потребно ќе се надмине и прагот на јавниот долг од 60% од БДП. Вицепремиерот за економски прашања смета дека ...
сите 307 | | | веќе видена

Политиката да се тргне од бизнисот, а партиските кадри од администацијата. Место да има само за професионални и стручни лица, а не партиски војници или ...
сите 10 | | | веќе видена

Официјалните податоци на АСО покажуваат дека осигурителните компании во корона услови веројатно го подобруваат работењето од лани во првото полугодие. Нивото ...
сите 14 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи