Висока школа за новинарство и за односи со јавност


  • Адреса: Јуриј Гагарин 17-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: до министерство за економија
Дејности:

факултети


  • Факс: 02 3090104

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

До крајот на годината, во рамките на проектот GREENOVET, ќе биде отворен регионален Центар за стручно образование и обука за зелени иновации што ќе биде ...
сите 25 | | | веќе видена

Како еден од организаторите и учесник на Деновите на финансиската писменост коишто ќе се одржат следната недела, Народната банка упати јавен повик до сите ...
сите 16 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи