Виола Буњаковец


  • Адреса: бул.Партизански Одреди, ТЦ Буњаковец 22 лок.29
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10683 км
  • Локација: ТЦ Буњаковец лок.29
Дејности:

аптеки 24 ч


  • Телефон 2: 076 457102
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00
    Саб од 08:00 до 22:00
    Нед од 08:00 до 21:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d871a4211f83c594307ad12774554956.jpg?t=true&w=300&h=300


Мапа

Трите клучни фактори од кои зависи износот на дивиденда одат целосно во прилог на тоа дека акционерите на Комерцијална банка годинава ќе добијат историски ...
сите 18 | | | веќе видена

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 60 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи