Виноро-Алкотека

Работиме 6 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картички

  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 54
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: спроти Излет, бивша Аркадија, блиску до Грчка амбасада

  • Телефон 2: 075 447730
  • Работно време: Пон - Пет од 10:30 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски, на денешната седница за пратенички прашања во Собранието рече дека грижата за граѓаните е преку дела, што го покажува и денешното ...
сите 152 | | | веќе видена

Иако цените на нафтата на светските пазари денеска паѓаат, се стравува дека за многу краток период тие ќе „експлодираат“. Имено, членките на ОПЕК и нивните ...
сите 46 | | | веќе видена

Агенцијата за поддршка и промоција на туризмот на Република Северна Македонија, денеска во Битола, ги промовираше резултатите од спроведувањето на двогодишниот ...
сите 19 | | | веќе видена

Комерцијална банка АД Скопје е прогласена за „Банка на годината во 2023 година во Република Северна Македонија“ од угледниот финансиски магазин The Banker. ...
сите 14 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи