Vini Ora


 • Adresa: Rruga e Beroves, f.Bllatec p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7505 км

 • Telefon 2: 078 363890
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 10:00 deri më 00:00
  Pr nga 10:00 deri më 01:00
  Sh nga 12:00 deri më 01:00
  D nga 12:00 deri më 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

По информацијата која што ја објавивме дека ФЕНИ, односно „Еуроникел индустри“ ја гаси печката која три месеци се одржувала на енергетски минимум поради ...
сите 109 | | | веќе видена

Од Организацијата на потрошувачи на Македонија апелираат да се носат нови мерки по нови механизми за заштита на потрошувачите поради растот на цените.-Цените ...
сите 29 | | | веќе видена

Три оранжериски комплекси во Кочани, кои за затоплување во зимскиот период ја користат геотермалната вода, најавија дека ќе се откажат од услугите на ...
сите 10 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim



Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj