Викинг травел


  • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 10/9
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈10769 км
  • Локација: зграда Обител

  • Телефон 2: 075 268001
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 18:00
    Саб од 11:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 66 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи