ВИК Македонија


 • Адреса: с.Алинци
 • Место: Прилеп


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Листата на корисници на субвенции од државата за покривање на дел од трошоците за електрична енергија, потребно е да се прошири и во неа да бидат вклучени и ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи