Вигор


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 70-б лок.19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10682 км
  • Локација: ДТЦ Алуминка

  • Работно време: Пон - Пет од 12:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Ценовното „цунами“ кое според економистите треба од есенва да покажува знаци на постепено слабеење, значително го погоди животниот стандард на Македонците. ...
сите 143 | | | веќе видена

Најави и консултации за мерки и помош во справувањето со последиците од енергетската криза и потребната набавка на енергенси, го одбележаа и вчерашниот ден. ...
сите 145 | | | веќе видена

Светска банка во својот најнов извештај предупреди дека економијата на земјава може да влезе во фаза на стагфлација. Во тој документ за следните неколку години ...
сите 32 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи