Виена-комерц


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈10717 км


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1698138402_4.png?t=true&w=300&h=300


  22 години постоење во Виена Комерц ја совладавме работата со дрвени греди и даски, трансформирајќи го најтрајниот материјал од природата во неверојатни премиум даски и греди кои го издржуваат тестот на времето.

  Со посветеност на квалитет, го трансформираме сировото дрво во квалитетен производ. Со професионален тим и современи машини за обработка на дрво, нашата работа ја испорачуваме на време.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи