Video Alarm

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Fronti Popullor 13-1/5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9439 км
  • Lokacioni: Капиштец, пред ТЦ Беверли Хилс

  • Faksi: 02 3217650
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/98ca0cc9ef18459019a7bda4305a73d9.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kompania “Video Alarm”, në mënyrë të suksesshme ndikon dhe punon në fushën e sigurinë – mbrojtjes teknike të objekteve dhe vendet e hapura më shumë se 20 vite, dhe është një ndër kompanitë lidere në atë domen në Maqedoni. Si kompani e specializuar e cila është e themeluar dhe veprimtaria e vetme është projektimi, furnizimi dhe realizimi i sistemeve për Video mbikqyrje – lokal dhe në largësi. PP sisteme, sisteme për Kontrol në Qasje dhe Evidencë në orarin e punës, sistem për Detektim dhe lajmërim të thyerjes dhe vjedhjes dhe Video-domofone dhe sistemekomunikim interfonik, bariera automatike për automjete dhe automatikë për dyer, kryejmë dhe jemi në gjendje të ofrojm zgjidhje të plota për të njejtat.

Në punën e vet shumëvjeçare, kompania jonë veçohet me kryerjen e detyrave dhe punët e kontraktuar në mënyrë profesionale dhe të shpejtë. E gjith ajo është kontribut nga pajimi i vazhdueshëm i kompanisë me komponentat e nevojshme për sistemet – si rezervë e pajisjeve për sistemet që i ofron dhe disponimi i kompanisë me kuadro profesionale nga 8 persona të punsuar, prej të cilëve 7 janë të aftësuar teknikisht dhe në mënyrë direkte janë të kyqur në projektimin dhe realizimin e sistemeve.

Poashtu kompania jonë disponon me sutomjete servisuese dhe hapësira servisuese, të cilat janë të pajisura me tavolina punuese servisuese dhe instrumente dhe me dy ekipe të përhershme të gatshme për intervenim me thirrje. Profesionalizmi i ekipeve shihet nga përvoja jonë shumëvjeçare dhe puna me sisteme të tilla për video mbikqyrje, sisteme për kontroll të qasjes dhe evidentim të qasjes si dhe sisteme për mbrojtje kundër zjarrit. Gjithashtu si perfaqësues të prodhuesve CCTV SONY Japan, IDTECK Korea, CROW Israel, LONGSE Taiëan, CAME Italy, ELKRON Italy, TOMTECH Korea, disponojmë edhe me pjesë rezerv, module dhe pajisje për intervenim të shpejtë në kohë. Dmth të gjitha intervenimet nuk do të varen nga ndonjë importim pjesëve dhe pajisjeve reserve, pasiqë ne i kemi të gjitha në asortiment së bashku me gjithë dokumentacionin original servisues për pajisjen e cekur.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj