Виатор и Вектор

Работиме 7 дена во неделатаДостава

  • Адреса: бул.АСНОМ 74-б (АВНОЈ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7428 км
  • Локација: Спроти Спортски центар Јане Сандански

  • Телефон 2: 02 2454062
  • Факс: 02 2454064
  • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 20:00Фото и видео галерија

Испораката на стоки е обезбедено од страна на сопствените капацитети и широка мрежа на партнери, преку патниот, железничкиот, авионскиот и поморскот транспорт.

Испораката ги опфаќа сите видови на стоки, транспорт на помали пратки (брзи врата-до-врата испораки), превоз на контејнери, товар од исклучителни димензии и други товари кои имаат потреба специјални транспортни решенија.

Копнен превоз
Поморски превоз
Авионски превоз

Превоз на стока со модерна опрема

Сите возила во сопственост на Виатор & Вектор се опремени за транспорт на опасни материјали во согласност со Европската спогодба за меѓународен превоз на опасни стоки во патниот сообраќај (ADR) и дополнително се опремени со најновата телекомуникациска технологија (GPS, GSM , SMS порака), што овозможува следење на локацијата и статусот на пратките во секое време.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи