Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohrid
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Veterinary clinics (veterinarians) in Ohrid

Klime


 • Address : s.Trebenista
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toni Vet


 • Address : Makedonski Prosvetiteli b.b. lok.1
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vet Spirit


 • Address : Slavej Planina 12
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vet medika


 • Address : Dejan Vojvoda 4
 • Place: Ohrid
 • Distance: ≈7438 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Од близу 40 илјади новорегистрирани невработени лица во периодот од февруари заклучно со август годинава, 12.580 граѓани се останати без работа поради ковид ...
сите 9 | | | веќе видена

Доминантниот сопственик на Еуростандард банка, Трифун Костовски, смета дека нејзиното затворање, со кое „Македонски пошти“ останаа без финансиските трансакции ...
сите 30 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel