Ветекс


  • Адреса: Вардарска 50
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7892 км
  • Локација: спроти железничката станица

  • Факс: 043 234201
  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 15:00Мапа

Со вознемирувачка реалност се соочуваат дел од граѓаните што исполнуваат услови за пензија, а на кои целиот пензиски стаж не им е заведен иако придонесите се ...
сите 19 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи