Вендскоп


  • Адреса: Емил Зола 6 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: кај Златан Сремац


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Нови дополнителни 76 милиони евра за мерки за заштита на стандарот на граѓаните и поддршка на стопанството се обезбедуваат со ребалансот на Буџетот, како ...
сите 167 | | | веќе видена

Откако Статистика вчера ги објави податоците за просечната плата за март , на фејсбук се огласи премиерот Димитар Ковачевски, ко вели дека во ова малкумина ...
сите 77 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи