Велков Компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: ул.36 бр.8 нас.Илинден
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7435 км
  • Локација: Веднаш до шпедиција ЈУБА

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574164542_89.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Генерални увозници на Knorr Bremse, Setco,Aspock, Tunap,Eneos motor oil..
Резервни делови за камиони!
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи