Велемото


  • Адреса: Димко Најдов 76
  • Место: Велес
  • Оддалеченст: ≈7467 км
  • Локација: Во правец на Кожара - Излез

  • Телефон 2: 071 703678
  • Работно време: Пон - Саб од 10:00 до 20:00Мапа

„Буџетот е во добра кондиција, финансиите се стабилни. Минатата година имавме добра динамика на наплата со реализација на проекцијата за вкупни приходи од 97%, ...
сите 106 | | | веќе видена

Министерството за финансии во последнава година заедно со Народна банка работеше на новиот Закон за платни системи и платежни услуги, со којшто воедно се ...
сите 47 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи