Васко Еленов


  • Адреса: М.Х.Јасмин 36-1/1
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7927 км
  • Локација: над бутик LOOK во уличката
Дејности:

извршители


  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи