Василка Алексоска


  • Адреса: ул.2, нас.Козле 40
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
Дејности:

ракотворби/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:2.000 ден.

Слика - Пеперутка

Цена со ДДВ:3.000 ден.

Икона - Богородица

Цена со ДДВ:4.500 ден.

slika od srma

Цена со ДДВ:700 ден.

slika od srma

Цена со ДДВ:700 ден.

slika od srma


Видете ги нашите производи на
Мапа

Северна Македонија со „Отворен Балкан“ ќе добие работна сила во дефицитарните дејности, а слободниот пазар на труд носи повисоки плати и инвстиции во секоја од ...
сите 136 | | | веќе видена

ССМ ЈА АЛАРМИРА ВЛАДАТА ДЕКА ПЛАТИТЕ СЕ ПРЕНИСКИ Синдикатот ја потврди информацијата на Фактор за вредноста на потрошувачката кошница, која во јули е над 47 ...
сите 49 | | | веќе видена

Војната во Украина и високите цени на енергијата ја чинат Германија стотици милијарди евра додадена вредност. Се влошува и состојбата со невработеноста. Поради ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи