Василева Кардио

Wi-Fi ЗонаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДопуштено за децаРаботиме со плави картони

  • Адреса: Васил Ѓоргов 34-1/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: во близина на Министерство за Економија и Завод за вработување, спроти црквата Св. Јован

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/1005373704821b7c93ccdac0addfc318.jpg?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Василева Кардио - специјалистичка ординација по кардиологија и интерна медицина.

Услуги:
• Трансторакална ехокардиографија (ТТЕ)
• Колор Доплер на каротиди
• Колор Доплер на артерии и вени на нозете
• Едукација и припрема за европски испит по ехокардиографија
• Коронарен стрес тест (КСТ)
• 24 и 48 часовен ЕКГ Холтер мониторинг
• 24 часовен АБП мониторинг
• Ехо на штитната жлезда
• Ехо на абдоминални органи
• Дневно мониторирање и лекување
• Mедицински консалтинг

Пациентите исто така ги имаат на располагање и следниве консултативни прегледи:
• Дијабет
• Тироидеа
• Гастроентерологија

ПЗУ ВАСИЛЕВА КАРДИО е формирана во Август, 2008 година. Лоцирана е кај Министерството за Економија и Заводот за вработување, веднаш спроти Данскиот Конзулат.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи