Вардар-ДА


  • Адреса: Илинденска 1/1-39
  • Место: Гостивар
  • Оддалеченст: ≈10678 км
  • Локација: Во текстилна фабрика Готекс

  • Телефон 2: 042 212220
  • Факс: 042 212220
  • Работно време: Пон - Пет од 00:00 до 00:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1673258317_83.png?t=true&w=300&h=300


Вардар ДА Обезбедување секојдневно ги следи потребите и побарувањата на клиентите во областа на обезбедување на објекти, имоти и лица, како и во физичкото обезбедување, користејќи ја најсовремена опрема за гарантирана ваша безбедност.

Во 20 годишно искуство кое го имаме зад нас имаме преку 120 задоволни клиенти и обезбедени повеќе од 450 објекти.

ДЕЛ ОД НАШИТЕ УСЛУГИ
-Физичко и патролно обезбедување
-Лично обезбедување
-Техничко обезбедување и мониторинг
-Транспорт на вредносни пратки

Kонтактирајте не на 070 790 834 за прашањата кои ги имате.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи