Вардар


 • Адреса: Сагу Дати 4-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7846 км
 • Локација: до жито маркет


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Владата утре се очекува да ја разгледува новата цена на струјата која ЕСМ треба да ја предложи на владина седница. Се прават последните пресметки – колкаво ќе ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи