Вардар


  • Адреса: Градски ѕид блок 8 лок.7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7852 км
  • Локација: карши градска болница

  • Телефон 2: 070 230350
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 17:00
    Нед од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Гранит“ по неконсолидираниот биланс 2020 година ја заврши со оперативна загуба. Добивката е резултат на дивидендата исплатена лани од акциите во „Комерцијална ...
сите 9 | | | веќе видена

Енергетските односи на Грција со Северна Македонија се надградени по контактите остварени за време на посетата на премиерот на соседната земја Зоран Заеф на ...
| | веќе видена

Кроација осигурување и СИЗ Македонија сообраќај АМЕРИТ денеска потпишаа Меморандум за соработка за осигурување на членките на АМЕРИТ. Сите транспортни компании ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи