Вардар 15-195


  • Адреса: Франклин Рузвелт б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈52 км
  • Локација: Карпош 1


/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Пандемијата направи тектонско поместување на пазарот на трудот. Освен со заживувањето со кое треба да се вратат загубените работни места, пандемијата отвори ...
сите 3 | | | веќе видена

Од УЈП информираат дека граѓаните кои во Годишната даночна пресметка имаат долг од 1 денар не треба да се грижат ниту да го плаќаат.Долгот од еден денар се ...
сите 10 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи