Valving

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicionerDërgesë

 • Adresa: Skupi 22/2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Lokacioni: спроти Канал 5 телевизија

 • Telefon 2: 078 404757
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
  Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Foto nga vendndodhja
Retail Price - VAT Included:4.300 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:4.350 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:3.950 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:4.300 MKD

GRANITE HANDOPER FOUNTAIN, SAND COL ...

Retail Price - VAT Included:4.300 MKD

GRANITE HADOPER FOUNTAIN, GRAPHITE ...

Retail Price - VAT Included:2.300 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:2.000 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:4.150 MKD

ЧЕШМА ЗА ТУШ СО КЛУН - BASIC

Retail Price - VAT Included:8.400 MKD

GRANITE HANDOPER, COLOR SAND or GRA ...

Retail Price - VAT Included:8.400 MKD

GRANITE HANDOPER, COLOR SAND or GRA ...

Retail Price - VAT Included:8.400 MKD

GRANITE HANDOPER, COLOR SAND or GRA ...

Retail Price - VAT Included:8.400 MKD

GRANITE HANDOPER, COLOR SAND or GRA ...

Retail Price - VAT Included:8.500 MKD

GRANITE HANDOPER, COLOR SAND or GRA ...

Retail Price - VAT Included:8.500 MKD

GRANITE HANDOPER, COLOR SAND or GRA ...

Retail Price - VAT Included:16.500 MKD

СЕТ ЗА ТУШ - RONDO LUX

Retail Price - VAT Included:15.600 MKD

СЕТ ЗА ТУШ - RONDO LUX


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

ParkingPunojmë 6 ditë në javëAir-kondicionerDërgesë

Metalterm


 • Adresa: Fjodor Dostoevski 72
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7420 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:30 deri më 12:30

Firma METALTERM SHPK është e tehemeluar në vitin 1999. Veprimtaria themelore e firmës tone është import dhe tregti të materialeve për ujësjellës, ngrohje, armaturë për ujësjellës dhe ngrohje, instalacione industriale, pajisje për banjo, lesh mineral, si dhe asortimen i gjerë i materialeve nga çeliku I rrezistueshëm ndaj ndryshkut.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1684494925_21.jpg?t=true&w;=300&h;=300

Termoplam


 • Adresa: bul.Jane Sandanski 11/11
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:30

TERMOPLAM – SERVIS PËR DJEGËSE është sinonim për cilësi, qasje profesionale, përgjegjsi – garancion për projekt të kryer mire.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/d75bdb4018cc99ac2998e84c7d120655.jpg?t=true&w;=300&h;=300

BFM


 • Adresa: lagja Klikovë
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7394 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 17:00

BFM KOMPANI është kompani për tregëti me pakicë dhe shumicë me seli në TETOVË dhe ju ofron spektër të gjerë të produkteve të llojllojshme nga sfera e Nxemjes , ftohjes dhe sistemeve solare e njëkohësisht dhe ujësjellësit.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1672133267_46.jpg?t=true&w;=300&h;=300
Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

Koding 2


 • Adresa: Sharrpllaninska, rr.e Novosellës p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7419 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:30 • Sh nga 09:00 deri më 13:00

Koding 2 është një kompani që merret me tregtinë e ujit dhe të ujërave të zeza.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1622018731_18.png?t=true&w;=300&h;=300
Foto nga vendndodhja
Mapa

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 133 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 49 | | | веќе видена

Силни оперативни резултати ја одбележаа 2023 година, покажувајќи значителен напредок во деловното работење, особено кога ќе се земе предвид падот на ...
сите 38 | | | веќе видена

Државата гарантира дека ќе го обештети инвеститорот во случај идната централа „МИТИЛИНЕОС“ да претпри штета ако има војна или пак вооружен грабеж, но и во ...
сите 17 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj