Вабо


  • Адреса: Гоце Делчев 34
  • Место: Штип
  • Оддалеченст: ≈7919 км
  • Локација: инд.зона

  • Телефон 2: 032 395100
  • Факс: 032 384111
  • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 14:30Мапа

Нормално е платите на работниците да се зголемуваат, бидејќи постојано растат трошоците на живот и минималната кошничка, но тоа треба да биде природен процес ...
сите 164 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи