Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Vallandovë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Perime - prodhim, përpunim dhe tregti
 • Produkte konditore
 • Kasapë dhe mishtore
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ushqim i shëndetshëm në Vallandovë

Cune


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hris


 • Adresa: Marshal Tito p.n.
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7545 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mahap/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mahap


 • Adresa: f.Udovë
 • Vendi: Vallandovë
 • Distanca: ≈7536 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tera Megdan


 • Adresa: Nikolla Karev 11
 • Vendi: Vallandovë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Покачувањето на основната камата од страна на централните банки е сигнал за период на повисоки камати и на штедните влогови и на кредитите, што ќе придонесе за ...
сите 110 | | | веќе видена

Нови дополнителни 76 милиони евра за мерки за заштита на стандарот на граѓаните и поддршка на стопанството се обезбедуваат со ребалансот на Буџетот, како ...
сите 109 | | | веќе видена

Најниската плата во земјава изнесува 17.790 денари и ја земаат вработените во заштитните и истражните дејности. Ова го покажува последното соопштение на ...
сите 98 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj