Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ресен
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ургентни центри во Ресен

Ане медика


 • Адреса: Мите Трповски 19-А
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7455 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 19:30 • Саб од 08:00 до 13:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:30 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Др.Асиме


 • Адреса: с.Крани
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7471 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Нушка Гештаковска


 • Адреса: Мите Богоевски б.б.
 • Место: Ресен

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Проевска


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Садем


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Здравствен дом-Ресен


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ин Медика


 • Адреса: Кочо Рацин б.б.
 • Место: Ресен
 • Оддалеченст: ≈7454 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 9 | | | веќе видена

Најмалку сто објекти се греат на мазут и екстра лесно масло за домаќинства. Мазутот е исклучително „валкан“ енергенс, но не е за потценување ниту екстра ...
сите 38 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Шпаркасе банка ги известува своите ценети клиенти пензионери дека, пензиите за месец јануари 2023 година ќе се исплаќаат од ...
сите 26 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи