Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Здравствени ординации - општи и специјалистички (приватни)
 • Клиники и клинички центри
 • Лаборатории - биохемиски
 • Физикална терапија - ординации
 • Амбуланти
 • Здравствени Домови И Заводи
 • Педијатрија - Педијатриски Ординации
 • Салони За Масажа
 • Стоматолошки Ординации (Забари)
 • Дерматолошки Ординации
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Ургентни центри во Битола

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

д-р Менде Диневски


 • Адреса: Довлеџик 116
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7478 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Авена


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпа Медикус


 • Адреса: Брегалница б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амбуланта 2


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ас-Медика


 • Адреса: 25-ти Мај 3/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 07:00 до 14:00 • Вто , Чет од 13:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аудитива


 • Адреса: Димитар Илиевски Мурато (Борис Кидрич) 10, мезанин лок.2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Визио-Медика


 • Адреса: с.Кукуречани
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7476 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виталис медика


 • Адреса: Илчо Стојановски (Кумровец) б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7483 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 19:00 • Саб од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Витамед


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Герас


 • Адреса: Пеце Матичевски (Ленинова) 38
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Сре , Пет од 07:00 до 15:00 • Вто , Чет од 13:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Голема Богородица


 • Адреса: Гоце Делчев, с. Кравари б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7486 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Г-Г Медика


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дијабет-Центар


 • Адреса: Панде Николов б.б.
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дијагностички центар д-р Хаџиев


 • Адреса: Св.Климент Охридски 15/1
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Адамовски


 • Адреса: бул.1-ви Мај 132
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Бети


 • Адреса: с.Бистрица
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7485 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Благица


 • Адреса: Кочо Чолаков 32
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7479 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Гацовска


 • Адреса: с.Добрушево
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Гордана


 • Адреса: с.Цапари
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7468 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 14:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Д-р Гордана


 • Адреса: с.Могила
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

И покрај тоа што цената на гасот на берзата е во постаојан пад, македонските власти упорни се во одлуката да набавуваат гас од бугарската компанија „Балкан ...
сите 56 | | | веќе видена

Уставниот суд ќе ја испитува уставноста на одредбата за исплата на апанажа за функционери кои се разрешени или поднеле оставка пред истекот на мандатот, објави ...
сите 9 | | | веќе видена

Најмалку сто објекти се греат на мазут и екстра лесно масло за домаќинства. Мазутот е исклучително „валкан“ енергенс, но не е за потценување ниту екстра ...
сите 38 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Шпаркасе банка ги известува своите ценети клиенти пензионери дека, пензиите за месец јануари 2023 година ќе се исплаќаат од ...
сите 26 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи