Урбан пројект 2007


 • Адреса: с.Велешта
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7847 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  Ин Мак Бетон


  • Адреса: Ленинова 44
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7969 км
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00

  Управуваме со сопствена сепарација за песок, бетонска база и концесија за експлоатација на минерална суровина варовник.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618387686_85.png?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 6 дена во неделата

  Бетон Стоун


  • Адреса: Јанко Глигоров 2-а
  • Место: Свети Николе
  • Оддалеченст: ≈7895 км
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 15:00

  Компанијата Бетон Стоун се занимава со производство на бетонски елементи.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1442308758_62.gif?t=true&w=300&h=300
  ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостава

  Техно павер


  • Адреса: Скупи 20/5
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

  Техно павер произведува готов бетон, го транспортира со сопствени миксер камиони и го вградува со пумпи од 24, 28, 36, 41 и 63 метри.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1403515978_75.jpg?t=true&w=300&h=300
  Мапа

  Генералниот менаџер на „Костал“, Виктор Мизо во интервју за Сител вели дека кризата во автомобилската индустрија започнала во јануари лани. Ова посебно го ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Вицепремиерот за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи денеска во Белград присуствуваше на седницата на Управниот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски очекува повторно зголемување на цената на електричната енергија за домаќинствата, поради како што вели слабото ...
  сите 44 | | | веќе видена

  Од април 2021 година, македонскиот ИТ пионер „Еконет“ преминува во сопствеништво на реномираната ИТ компанија „Синами“, која веќе 20 години успешно делува на ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи